منو
سبد خرید

مقالات

20 مه‍ کمپانی HV Hipot Electric
مدیر 0 65
HV Hipot Electric یک کمپانی چینی است که در سال 2003 تاسیس شده و پایه گذار آن، موسسات Wugao و Xigao در کشور چین بوده اند. HV Hipot Electric یک شرکت فنا..
19 مه‍ کمپانی SATIR
مدیر 0 78
SATIR Europe در سال 2008 در ایرلند تاسیس شده است و محصولات استراتژیگی را در حوزه تست و اندازه گیری تولید میکند که این محصولات به سراسر اروپا و جهان صا..
23 مر کمپانی GAZELLE
مدیر 0 154
کمپانی GAZELLE یا در تلفظ فارسی گازل که به معنی غزال می باشد، به دلیل ارائه راه حل های نوآورانه برای مشتریانی که برای اطمینان، دقت و ایمنی در محل کار ..
22 مر وبینار آموزشی - نحوه تست مقاومت با مقادیر بسیار پایین
مدیر 0 339
دستگاه های تست مقاومت با مقادیر پایین یا به اصطلاح میکرو اهم متر و میلی اهم مترها برای اندازه گیری مقاومت بسیار کم ( از نوع اهمی و القایی ) طراحی شده ..
22 مر وبینار آموزشی - تکنیک های جدید تست مقاومت زمین
مدیر 0 229
امروزه در بازار تجهیزات اندازه گیری، طیف گسترده ای از تسترهای مقاومت زمین در دسترس هستندکه این تجهیزات از نظر طراحی، ویژگی ها و پیچیدگی تفاوتهایی با ه..
18 مر وبینار آموزشی - آزمایش الکترودهای زمین با استفاده از روش افت پتانسیل
مدیر 0 229
افت پتانسیل - تست 3 پلاختلاف ولتاژ بین میله های X و Y با ولت متر اندازه گیری می شود و جریان جاری شده بین میله های X و Z نیز توسط یک آمپرمتر اندازه گ..
18 مر وبینار آموزشی - مقدمه ای بر تست مقاومت سیستم زمین
مدیر 0 280
وبینار یک نشست یا جلسه آنلاین است که از طریق اینترنت به صورت حضور هم زمان ارائه دهنده و شرکت کنندگان برگزار می شود. اگر بخواهیم به بیان ساده تر بگوییم..
24 فر معرفی دوربین حرارتی تب سنج مدل CA1900 کاوین آرنوکس
24 فر نحوه عملکرد ردیاب فیوز  CBF01 مولتیمتریکس
07 ار کمپانی DRUCK
مدیر 0 722
دراک در حال حاضر یکی از برندهای زیر مجموعه گروه تجاری GE Measurement & Control است. Digital Solutions یکی از زیر شاخه های تجاری شرکت چند میلیارد دلاری..
07 ار کمپانی ASHCROFT
مدیر 0 1020
اشکرافت به عنوان یک رهبر جهانی در ابزارآلات فشار و دما شناخته میشود. میراث این برند معتبر آمریکایی، رضایت مستمر مشتری مبتنی بر تعهد به کیفیت، کارایی و..
07 ار کمپانی BK Precision
مدیر 0 837
بیش از 60 سال است که شرکت BK Precision در طراحی و ساخت ابزارهای تست و اندازه گیری معتبر و مقرون به صرفه شهرت و اعتبار خاصی برای تعالی ایجاد کرده است. ..
نمایش 1 تا 12 از 45 (4 صفحه)