منو
سبد خرید

مقالات

23 مر کمپانی GAZELLE
مدیر 0 7
کمپانی GAZELLE یا در تلفظ فارسی گازل که به معنی غزال می باشد، به دلیل ارائه راه حل های نوآورانه برای مشتریانی که برای اطمینان، دقت و ایمنی در محل کار ..
22 مر وبینار آموزشی - نحوه تست مقاومت با مقادیر بسیار پایین
22 مر وبینار آموزشی - تکنیک های جدید تست مقاومت زمین
18 مر وبینار آموزشی - آزمایش الکترودهای زمین با استفاده از روش افت پتانسیل
18 مر وبینار آموزشی - مقدمه ای بر تست مقاومت سیستم زمین
مدیر 0 83
وبینار یک نشست یا جلسه آنلاین است که از طریق اینترنت به صورت حضور هم زمان ارائه دهنده و شرکت کنندگان برگزار می شود. اگر بخواهیم به بیان ساده تر بگوییم..
24 فر معرفی دوربین حرارتی تب سنج مدل CA1900 کاوین آرنوکس
24 فر نحوه عملکرد ردیاب فیوز  CBF01 مولتیمتریکس
07 ار کمپانی DRUCK
مدیر 0 577
دراک در حال حاضر یکی از برندهای زیر مجموعه گروه تجاری GE Measurement & Control است. Digital Solutions یکی از زیر شاخه های تجاری شرکت چند میلیارد دلاری..
07 ار کمپانی ASHCROFT
مدیر 0 740
اشکرافت به عنوان یک رهبر جهانی در ابزارآلات فشار و دما شناخته میشود. میراث این برند معتبر آمریکایی، رضایت مستمر مشتری مبتنی بر تعهد به کیفیت، کارایی و..
07 ار کمپانی BK Precision
مدیر 0 674
بیش از 60 سال است که شرکت BK Precision در طراحی و ساخت ابزارهای تست و اندازه گیری معتبر و مقرون به صرفه شهرت و اعتبار خاصی برای تعالی ایجاد کرده است. ..
03 دی اجرای سیستم ارتینگ عمیق - Deep Earthing به روایت تصویر
مدیر 1 877
اجرای سیستم ارتینگ ایده ال با مقامتی مناسب در اعماق زمین بدون حفاری ، کنده کاری و کثیف کاری مزایای سیستم ارتینگ :عدم نیاز به حفاری امکان اندا..
03 دی معرفی سیستم ارتینگ عمیق - Deep Earthing
مدیر 0 1288
الف) آماده سازی:سیستم ارتینگ عمیق سیستمی است که در آن الکترود زمین فاقد هر گونه اتصالات اضافی میباشد. الکترود اصلی در این سیستم سیم مسی میباشد ک..
نمایش 1 تا 12 از 43 (4 صفحه)