منو
سبد خرید

معرفی کمپانی GAZELLE

کمپانی GAZELLE به دلیل ارائه راه حل های نوآورانه برای مشتریانی که برای اطمینان، دقت و ایمنی در محل کار برایشان مهم است شهرت دارد. هر وظیفه ای که باشد، محصولات ما که باداشتن استحکام و معیارهای کیفیت عالی و سختگیرانه خود، به شما کمک می کنند کار را به سادگی، ایمن و با حداکثر کارایی انجام دهید.

از زمان تأسیس کمپانی GAZELLE در بیش از دو دهه پیش، ما به بالاترین سطوح ایمنی و قابلیت اطمینان متعهد بوده‌ایم، بنابراین شما می‌توانید وظایف ضروری خود را با اطمینان انجام دهید. در GAZELLE، ما یک شعار ساده و واضح داریم:

ساخت تجهیزاتی که به همان سختی شما کار می کنندproducts that work as hard as you do

و بنابراین ما به دنبال ایمن نگه داشتن کاربران ، کمک به موفقیت و تجهیز آنها برای حداکثر تأثیرگذاری در صنعت خود هستیم.

محصولات ما برای رفع نیازهای حیاتی کاربران در ساخت و ساز، مدیریت تاسیسات، کارگاه ها، صنایع و کاربردهای صنعتی عمومی طراحی شده اند. به عنوان رهبران مبتکر، هدف ما ادامه رشد سریع خود در بازارهای جدید و فناوری‌های جدید با تسترهای الکتریکی، تجهیزات کار در ارتفاع ایمن، کیف و ابزارهای عملیاتی عمومی است.

ارکان اساسی:

در GAZELLE، ما افتخار می کنیم که معیارهای مهم ایمنی بهینه، نوآوری مداوم و عملکرد عالی را با وسواسی خاص پیگیری می کنیم. این ارزش‌های اصلی، چارچوبی برند ما تشکیل می‌دهند و به ایجاد همکاری‌های طولانی مدت با مشتریان ما کمک می‌کنند.

ایمنی:

GAZELLE استانداردهای صنعتی را با ساخت محصولات پیشرفته با تمرکز بر راه حل بسط می دهد تا اطمینان حاصل شود که مشتریان ما با اطمینان و ایمن کار می کنند. ما متعهد به حفظ محیط ایمن در محل کار هستیم، و بنابراین محصولات ما از طریق یک فرآیند تست دقیق برای انطباق با استانداردهای ایمنی مختلف محلی و بین‌المللی تست میشوند تا اطمینان حاصل شود که ابزار شما در کار دچار مشکل نمیشود. محصولات GAZELLE®دارای گواهینامه های بین المللی مانند OSHA، EN131، TUV، GS و Intertek هستند.

نوآوری:

در GAZELLE، ما تلاش می‌کنیم نوآوری را دنبال کنیم که ارزش بالایی برای مشتریانمان ایجاد کند و همیشه برای ارائه برتری یک قدم جلوتر می‌مانیم. ما در راه‌حل‌های جدید و پیشرفت‌های تکنولوژیک با سبد محصولات خود پیشرفت می‌کنیم و به مشتریان خود مزیت رقابتی مورد نیاز برای برتری عملیاتی را می‌دهیم.

کارایی:

ما دائماً در تلاش هستیم تا با تبیین استانداردهای جدید عملکرد تجهیزات، شریک منخب شما باشیم. مشتریان برای کیفیت برتر و حداکثر بهره وری به GAZELLE متکی هستند، بنابراین ما به طور مستمر به طراحی، آزمایش و بهبود محصولات خود ادامه میدهیم تا برای هر حرفه ای که به دنبال ایمنی، قابلیت اطمینان و عملکرد مطلوب در کار است، برند انتخابی باقی بمانیم.