RIGOL برای بیش از 20 سال از زمان تاسیس خود، تلاش می کند تا با ابزارهای اندازه گیری با کیفیت برتر، قیمت مناسب و بهترین ارزش، خواسته های دانشمندان و توسعه دهندگان محصولات الکترونیکی را برآورده کند. امروزه RIGOL به یک برند صنعتی بسیار تحسین شده تبدیل شده است که فراتر از انتظار مشتریان حرفه ای است.
با همان روحیه از روز اول، RIGOL با توجه بیشتر به مردم و جامعه از خود فراتر می رود، بیشتر از دیدگاه کاربر فکر می کند و به عنوان تیمی از مهندسان با اشتیاق به فناوری، صنعتگری، زیبایی شناسی و حل مشکل، محصولاتی را با خدمات و تجربه بالا تولید می کند و برای پیشبرد صنعت، به ریشه های خود باز می گردد.

RIGOL با تلفیقی عالی از مهارت و تخصص فنی، ابزارهای اندازه گیری الکترونیکی پیشرفته را با تجربه کاربری بی نظیر برای کاربران حرفه ای و سازندگان ارائه می دهد.

RIGOL به طور رسمی شعار برند نسل سوم را منتشر کرد - "امکانات و بیشتر"

(امکانات و بیشتر). این معنای کوتاه چهار کلمه ای عمیق است و نشان دهنده وعده برند RIGOL است: RIGOL "دستیابی به مشتری" را به عنوان ماموریت خود در نظر می گیرید و به نوآوری به عنوان روشی برای گسترش به دستاوردهای سازمانی، دستیابی به توسعه صنعت، و سپس دستیابی به مفهوم ارزش اصلی ادامه می دهد. با پیشرفت علم و فناوری اجتماعی، RIGOL مشتاقانه منتظر همکاری با شما است تا به دنبال نوآوری نامحدود، عملکرد نامحدود، ارزش نامحدود و ایجاد "امکانات نامحدود" با شما باشد.

دفتر مرکزی RIGOL در سوژو چین با مرکز تحقیق و توسعه در پکن است. سه شرکت تابعه بین المللی در بیورتون ایالات متحده، مونیخ آلمان و توکیو ژاپن وجود دارد. حدود 400 کارمند در بیش از 60 کشور و منطقه در سراسر جهان به مشتریان RIGOL خدمات ارائه می دهند.

برترین تولیدات RIGOL شامل اسیلوسکوپ‌های دیجیتال و مختلط، آنالایزرهای طیف و ژنراتورهای سیگنال RF، ژنراتورهایی با شکل موج دلخواه، محصولات اندازه‌گیری حساس و سیستم‌های جمع‌آوری داده است. بخش آزمایش عملکردRIGOL ، بی خطر محصول و کیفیت و ویژگی های محصول پیشرفته را ضمانت می کند و تمامی محصولات با قیمت بسیار جذاب تحویل مشتری داده می شوند. راه حل های RIGOL مشتریان را در بسیاری از برنامه ها از جمله آموزش فنی، طراحی جاسازی شده، ادغام WiFi، EMC و ساخت خوشحال می کند. در تمام بازارها و محصولات، RIGOL به مشتریان خود ارزش بی سابقه ای برای سرمایه گذاری ارائه می دهد، هزینه کلی آزمایشات را کاهش می دهد و به سرعت بخشیدن به زمان تکمیل طرح ها یا پروژه ها کمک می کند.