InfiRay®، رهبر تصویربرداری حرارتی مادون قرمز

کمپانی InfiRay روی توسعه فناوری‌های تصویربرداری حرارتی مادون قرمز و تولید محصولات مرتبط با حقوق مالکیت معنوی کاملاً مستقل متمرکز است. InfiRay متعهد است که محصولات و راه حل های حرفه ای و رقابتی تصویربرداری حرارتی مادون قرمز را به مشتریان جهانی ارائه دهد. محصولات اصلی شامل آشکارسازهای مادون قرمز، ماژول های تصویربرداری حرارتی، دوربین های حرارتی دید در شب و دوربین های ترموگرافی برای اندازه گیری دما است.
InfiRay به دلیل فناوری منحصر به فرد "Ultra Clear" که تصاویری با وضوح بالا و مصرف انرژی بسیار کم ارائه می دهد مشهور است. InfiRay دارای بیش از 2000 کارمند و پرسنل است که 48درصد ابن کارمندان به بخش تحقیق و توسعه اختصاص دارند و به همین دلیل 2030 پروژه مالکیت معنوی از نظر InfiRay مجاز و پذیرفته شده است، از جمله پروژه هایی برای تراشه های مدار مجتمع، طراحی و ساخت حسگرهای MEMS، الگوریتم های تصویر Matrix III و AI- الگوریتم های اندازه گیری دقیق دما.
محصولات InfiRay در زمینه های مختلفی از جمله صنعت هوشمند، مشاهده دید در شب در فضای باز، هوش مصنوعی، بینایی ماشین، رانندگی هوشمند، پهپاد، امنیت و کنترل آتش، اینترنت اشیا، و پیشگیری و کنترل همه گیر استفاده شده است.

هنگامی که مردم برای اولین بار به یک تصویرگر حرارتی InfiRay® مراجعه می کنند، شگفت زده می شوند که تصویر حرارتی می تواند بسیار واضح و "بسیار شفاف" باشد. چرا محصولات InfiRay® چنین وضوح بالایی دارند؟

InfiRay بر فناوری تصویربرداری حرارتی پیشرو در جهان تسلط دارد.
در قلب هر دوربین تصویربرداری حرارتی InfiRay، یک سنسور مادون قرمز وجود دارد که با "InfiRay" حک شده است. این پیشرفته ترین آشکارساز مادون قرمز جهان است و به طور مستقل توسط InfiRay توسعه یافته است. حساسیت بالایی برای درک منابع گرمایی دورتر و ظریف‌تر دارد.
تیم تحقیق و توسعه InfiRay متشکل از مهندسان ارشد در زمینه مدارهای مجتمع، مواد الکترونیکی، حسگرهای MEMS، بسته بندی و آزمایش، و الگوریتم های تصویر است. از طریق تحقیقات مستمر در مواد VOx و حسگرهای MEMS، InfiRay بر فناوری‌های اصلی لایه‌های نازک با کارایی بالا و فرآیندهای یکپارچه تسلط یافته است.