احتراماً - به منظور ارائه اطلاعات و خدمات مورد نیاز کاربران محترم و در راستای گسترش همكاری فیمابین بدینوسیله معرفی نامه “ شرکت مهندسین یکتا آموت عمران“ به عنوان طراح و مجری پروژه های EPC و تامین کننده تجهیزات اندازه گیری صنعتی و غیر صنعتی مورد استفاده جهت مهندسین عزیز در صنایع نفت ، گاز ،پتروشیمی ، نیروگاه ها ، کارخانجات ، انبارها ، مراکز درمانی و مجتمع های مسکونی، تجاری، اداری و ... در سراسر ایران تقدیم حضور می گردد. خواهشمند است در صورت نیاز به هرگونه اطلاعات بیشتر با این شركت تماس حاصل فرمائید.

1- نماینده رسمی گروه Chauvn Arnoux فرانسه شامل سه برند Chauvin ArnouxMetrix Multimetrix

♦ معرفی کمپانی MULTIMETRIX فرانسه تولید کننده انواع تجهیزات اندازه گیری فشار ضعیف

این کمپانی در سال 2003 طی امضا قرارداد همکاری فنی و مهندسی با گروه CHAUVIN-ARNOUX تاسیس و شروع بکار نمود و همواره بصورت پویا و کوشا در جهت پیشرفت و ترقی در زمینه طراحی و نوآوری تجهیزات اندازه گیری فعالیت داشته است و امروزه به عنوان نام شناخته شده در پهنه وسیعی از صنایع نفت و گاز و پتروشیمی ،همچنین ساختمانی و نیروگاهی در سراسر دنیا است. تحقیق، نوآوری و قابلیت اطمینان بالای محصولات ،دفتر نمایندگی در سراسر دنیا ، کمپانی MULTIMETRIX را به عنوان پیشرو در صنعت ساخت تجهیزات اندازه گیری به صورت جهانی معرفی کرد.همچنین بهره مندی از پیشرفته ترین ماشینها و نرم افزارهای پیشرفته و نوین جهت ساخت و تولید و نیز انجام تعداد زیادی از تستهای عملکردی بر روی هر محصول از ویژگیهای شاخص کمپانی MULTIMETRIX به منظور متمایز ساختن کیفیت و عملکرد از سوی این کمپانی می باشد. در حال حاضر بیش از هزاران عدد از محصولات کمپانی MULTIMETRIX در بیش از 50 کشور جهان مورد استفاده قرار گرفته است. کلیه تست های کنترل کیفیت زیر نظر متخصصین گروه Chauvin Arnoux انجام و سپس محصولات که غالبا با گارانتی یکساله و خدمات پس از فروش 10 ساله همراه هستند راهی بازارهای تجاری میگردند.

تائیدیه های بسیار معتبر کسب شده از سوی سازمانهای بازرسی و بیمه تجهیزات مهندسی و زیست محیطی و کیفیت توسط کمپانیMultimetrix به شرح ذیل است:

- انطباق محصول با قوانین و مشخصات تعریف شده در اروپای متحد (CE)

- سازمان بیمه تجهیزات مهندسی آمریکا (FM)

- سازمان صدور تائیدیه ایمنی تجهیزات آمریکا(VL)

- سازمان طبقه بندی و صدور تائیدیه زیست محیطی نروژ

- سازمان جهانی صدور تائیدیه های فنی و زیست محیطی(Burea Veritas) و ...

معرفی محصولات METRIX و CHAUVIN-ARNOUX

این دو شرکت به عنوان یک رهبر در بحث ساخت و تهیه و تولید تجیهزات اندازه گیری در رنج وسیعی از کاربری ها از فشار ضعیف گرفته تا فشار متوسط و همچنین انواع صنایع و کاربری های زیست محیطی و کنترل کیفیت و .... فعالیت دارند. در سال 1983 رافائل چوروون و رنه ارنوکس با هم قرارداد همکاری را امضا نمودند و بدین صورت کمپانی CHAUVIN-ARNOUX متولد گردید. طی 125 سال فعالیت، این کمپانی به یک گروه تخصصی در زمینه تولید تجهیزات اندازه گیری مقادیر الکتریکی و فیزیکی تبدیل شده است. برق نوعی مهم از انرژی در قلب زندگی روزمره ما است. و به همین دلیل تضمین ایمنی کاربر و مصرف کننده و همچینین سایر هزینه های زیست محیطی آن مورد توجه قرار میگیرد. بنابراین تولید و تجاری سازی ابزار و وسایل اندازه گیری برای بیش از یک قرن ، به این کمپانی اجاره میدهد تا به صورت حرفه ای در زمینه بررسی و تست قابلیت اطمینان، ایمنی و بهره وری از سیستم های توزیع برق و تجهیزات متصل به آن به صورت دوره ای ( روزانه و ...) حرفی برای گفتن داشته باشد.

استفاده از دو برند معتبر METRIX و CHAUVIN-ARNOUX طیف گسترده ای از تجهیزات و وسایل اندازه گیری را برای میلیونها کابر در سراسر جهان فراهم آورده است. تجهیزات این دو کمپانی در زمینه های اندازه گیری الکتریکی عمومی(testers, multimeters and current clamps)، تست ایمنی برق ، انواع قدرت سنجها، انواع دستگاه های تست شبکه و کیفیت آن، اسیلوسکوپ و به طور کلی، دستگاه های الکترونیکی و اندازه گیری پارامترهای فیزیکی را شامل میشود.تیم R&D این گروه متشکل از دو آزمایشگاه در فرانسه و سه آزمایشگاه در سراسر جهان، تصوری نوآورانه از تجیهزات این گروه را در ذهن تداعی میکند.

با اینکه مبنای تاریخی کمپانی CHAUVIN-ARNOUX در فرانسه میباشد، در حال حاضر بخش فروش این شرکت در سراسر جهان از طریق شرکتهای تابعه در ایالات متحده آمریکا، ایتالیا، چین، بریتانیا، سوئد، آلمان، اتریش، اسپانیا، لبنان، سوئیس یا در کشورهای دیگر، از طریق صادرات توسط یک شبکه گسترده ای از توزیع کنندگان تخصصی حمایت می شوند. سیاست صنعتی گروه CHAUVIN-ARNOUX تولید در سه کارخانه در فرانسه برای ساخت و فراهم آوردن محصولات برندهای CHAUVIN-ARNOUX و METRIX و MULTIMETRIX میباشد و همچنین مالک کارخانه ای در ایالات متحده و دیگری در چین برای ساخت و تامین مارکت محلی این دو کشور نیز می باشد. مطابق با خط مشی کیفیت، گروه CHAUVIN ARNOUX محصولات خود را مطابق با هر دو استانداردهای ملی و بین المللی، به ویژه از نظر ایمنی، اندازه شناسی و حفاظت از محیط زیست.به مشتریان ارائه مینماید و این رویکرد توسط مراجع استاندارد ISO 9001 و ISO 14001. مدیریت میگردد.

 

 

کاتالوگ جامع محصولات گروه Chauvin-Arnoux  فرانسه را از   اینجا   دانلود کنید

 


  ادامه