منو
سبد خرید

ارت و مقاومت مخصوص

22 مر وبینار آموزشی - نحوه تست مقاومت با مقادیر بسیار پایین
مدیر 0 721
دستگاه های تست مقاومت با مقادیر پایین یا به اصطلاح میکرو اهم متر و میلی اهم مترها برای اندازه گیری مقاومت بسیار کم ( از نوع اهمی و القایی ) طراحی شده ..
22 مر وبینار آموزشی - تکنیک های جدید تست مقاومت زمین
مدیر 0 434
امروزه در بازار تجهیزات اندازه گیری، طیف گسترده ای از تسترهای مقاومت زمین در دسترس هستندکه این تجهیزات از نظر طراحی، ویژگی ها و پیچیدگی تفاوتهایی با ه..
18 مر وبینار آموزشی - آزمایش الکترودهای زمین با استفاده از روش افت پتانسیل
مدیر 0 464
افت پتانسیل - تست 3 پلاختلاف ولتاژ بین میله های X و Y با ولت متر اندازه گیری می شود و جریان جاری شده بین میله های X و Z نیز توسط یک آمپرمتر اندازه گ..
18 مر وبینار آموزشی - مقدمه ای بر تست مقاومت سیستم زمین
مدیر 0 488
وبینار یک نشست یا جلسه آنلاین است که از طریق اینترنت به صورت حضور هم زمان ارائه دهنده و شرکت کنندگان برگزار می شود. اگر بخواهیم به بیان ساده تر بگوییم..
03 دی اجرای سیستم ارتینگ عمیق - Deep Earthing به روایت تصویر
مدیر 1 1495
اجرای سیستم ارتینگ ایده ال با مقامتی مناسب در اعماق زمین بدون حفاری ، کنده کاری و کثیف کاری مزایای سیستم ارتینگ :عدم نیاز به حفاری امکان اندا..
03 دی معرفی سیستم ارتینگ عمیق - Deep Earthing
مدیر 0 2417
الف) آماده سازی:سیستم ارتینگ عمیق سیستمی است که در آن الکترود زمین فاقد هر گونه اتصالات اضافی میباشد. الکترود اصلی در این سیستم سیم مسی میباشد ک..
01 دی معرفی روشهای رایج احداث ارتینگ به همراه معرفی سیستم ارتینگ عمیق
مدیر 0 3462
هدف از ارائه سیستم ارتینگ عمیق : یکی از مشکلاتی که باعث نامتعادل شدن و نوسان در شبکه های برق میگردد، عدم ارت پیاپی در طول شبکه میباشد که باعث بالا..
19 آب‍ کارگاه آموزشی- تست ارت پایه های دکل انتقال - کلیپ
مدیر 1 2048
CA6472+CA6474ارت مناسب برای برج های انتقال نیرو بسیار مهم است. این برج ها که در برابر حمله صاعقه بسیار مستعد هستند، می توانند منجر به یک وضعیت خطرنا..
15 آب‍ درک اهمیت تست مقاومت سیستم زمین و روشهای تست عملی مقاومت ویژه و مقاومت خاک
مدیر 1 2788
درک اهمیت تست مقاومت سیستم زمین و روشهای تست عملی مقاومت ویژه و مقاومت خاکامروزه با پیشرفت سریع تکنولوژی در جهان، داشتن دانش مناسب برای جلوگیری از..
12 آب‍ تست مقاومت ویژه خاک به روش ونر
مدیر 1 7280
انجام تست مقاومت مخصوص خاک به روش Wenner با ارت تستر  CA6472 / CA6471 / CA6470N  گروه CHAUVIN ARNOUX فرانسهمقاومت ویژه خاک یک عامل کلیدی برای تعیی..
28 مه‍ چگونه یک ارت تستر مناسب انتخاب کنیم؟
مدیر 0 2006
امروزه طیف گسترده ای از تسترهای مقاومت زمین وجود دارد که در بازار موجود هستند. این تسترها از نظر طراحی ، ویژگی ها و خصوصیات متفاوت هستند و شامل مدل ..
16 مه‍ بررسی کوپلینگ در سیستم زمین
مدیر 2 2125
این نوع تست به طور معمول و در سطح گسترده ای توسط شرکتهای برق منطقه ای و توزیع برق برای امکان بررسی اتصال بین سیستم زمین شبکه های فشار متوسط ​​و فشار..
نمایش 1 تا 12 از 14 (2 صفحه)