منو
سبد خرید

معرفی برندها

20 مه‍ کمپانی HV Hipot Electric
مدیر 0 65
HV Hipot Electric یک کمپانی چینی است که در سال 2003 تاسیس شده و پایه گذار آن، موسسات Wugao و Xigao در کشور چین بوده اند. HV Hipot Electric یک شرکت فنا..
19 مه‍ کمپانی SATIR
مدیر 0 78
SATIR Europe در سال 2008 در ایرلند تاسیس شده است و محصولات استراتژیگی را در حوزه تست و اندازه گیری تولید میکند که این محصولات به سراسر اروپا و جهان صا..
23 مر کمپانی GAZELLE
مدیر 0 154
کمپانی GAZELLE یا در تلفظ فارسی گازل که به معنی غزال می باشد، به دلیل ارائه راه حل های نوآورانه برای مشتریانی که برای اطمینان، دقت و ایمنی در محل کار ..
07 ار کمپانی DRUCK
مدیر 0 722
دراک در حال حاضر یکی از برندهای زیر مجموعه گروه تجاری GE Measurement & Control است. Digital Solutions یکی از زیر شاخه های تجاری شرکت چند میلیارد دلاری..
07 ار کمپانی ASHCROFT
مدیر 0 1020
اشکرافت به عنوان یک رهبر جهانی در ابزارآلات فشار و دما شناخته میشود. میراث این برند معتبر آمریکایی، رضایت مستمر مشتری مبتنی بر تعهد به کیفیت، کارایی و..
07 ار کمپانی BK Precision
مدیر 0 837
بیش از 60 سال است که شرکت BK Precision در طراحی و ساخت ابزارهای تست و اندازه گیری معتبر و مقرون به صرفه شهرت و اعتبار خاصی برای تعالی ایجاد کرده است. ..
18 شه‍ معرفی کمپانی مولتیمتریکس فرانسه - یکی از زیر مجموعه های گروه Chauvin Arnoux
مدیر 0 752
MULTIMETRIX "اندازه گیری راحت با بهترین قیمت"این کمپانی در سال 2003 طی امضا قرارداد همکاری فنی و مهندسی با گروه CHAUVIN-ARNOUX تاسیس و شروع بکار ن..
18 شه‍ معرفی اجمالی کمپانی Chauvin Arnoux فرانسه
مدیر 0 1021
Chauvin ArnouxChauvin Arnoux، نام تجاری اصلی این گروه ، طیف گسترده ای از ابزارهای اندازه گیری قابل حمل را برای صنعت ، بازرسان ، تاسیسات ساختمانی ، ا..
18 شه‍ معرفی کمپانی متریکس - یکی از زیر مجموعه های گروه Chauvin Arnoux
مدیر 0 693
Metrix®به عنوان یک نام تجاری فرانسوی شناخته شده و زیر شاخه گروه Chauvin-Arnoux در سراسر دنیا توسط متخصصین برق و مهندسان الکترونیک، به عنوان تولید ک..
نمایش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)