منو
سبد خرید

Yektamut-Iran

تولید کننده: Yektamut-Iran مدل: YK-004
نقد و بررسی اجمالی Steel tip with hardened top  ارت کوبشی یا سیستم ارتینگ عمیق سیستمی است که در آن الکترود زمین فاقد هر گونه اتصالات اضافی میباشد. الکترود اصلی در این سیستم سیم مسی میباشد که توسط لوله های آهنی (راد) بطول 85 سانتیمتر به داخل زمین هدایت میشوند. یک قطعه از این سیستم بنام موشکی می..
187,500 تومان
تولید کننده: Yektamut-Iran مدل: YK-003
نقد و بررسی اجمالی Steel tip with hardened top  سیستم ارتینگ کوبشی یا ارتینگ عمیق سیستمی است که در آن الکترود زمین فاقد هر گونه اتصالات اضافی میباشد. الکترود اصلی در این سیستم سیم مسی میباشد که توسط لوله های آهنی (راد) بطول 85 سانتیمتر به داخل زمین هدایت میشوند. یک قطعه از این سیستم بنام موشکی..
187,500 تومان
تولید کننده: Yektamut-Iran مدل: YK-002
نقد و بررسی اجمالی Steel tip with hardened top  سیستم ارتینگ عمیق یا deep earthing یا ارت کوبشی سیستمی است که در آن الکترود زمین فاقد هر گونه اتصالات اضافی میباشد. الکترود اصلی در این سیستم سیم مسی میباشد که توسط لوله های آهنی (راد) بطول 85 سانتیمتر به داخل زمین هدایت میشوند. یک قطعه از این سی..
150,000 تومان
تولید کننده: Yektamut-Iran مدل: YK-005
نقد و بررسی اجمالی Steel tip with hardened top  سیستم ارتینگ عمیق یا ارتینگ کوبشی سیستمی است که در آن الکترود زمین فاقد هر گونه اتصالات اضافی میباشد. الکترود اصلی در این سیستم سیم مسی میباشد که توسط لوله های آهنی (راد) بطول 85 سانتیمتر به داخل زمین هدایت میشوند. یک قطعه از این سیستم بنام موشکی..
375,000 تومان
نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)