منو
سبد خرید

تسترهای تاسیساتی (Electrical installation testers)

تولید کننده: Multimetrix-France مدل: CM605
میلی آمپرمتر کلمپی دیجیتال مولتی‌متریکس مدل CM605آمپر متر کلمپی ابزاریست که جهت اندازه گیری جریان AC و DC در تجهیزات الکتریکی بکار میرود که  معمولا تلفیقی از یک مولتی متر و یک سنسور اندازه گیری جریان است و بخش اصلی آن انبر یا گیره اندازه گیری( کلمپ) است. میلی آمپرمتر کلمپی ابزاری ..
3,920,000 تومان
تولید کننده: Multimetrix-France مدل: VT11
معرفی اجمالی محصول تستر کلید جریان نشتی مولتی متریکس مدل VT11تستر کلید جریان RCD مولتی متریكس مدل VT11، دستگاهی است که جهت تشخیص اشكالات كلید جریان نشتی و نیز جهت تست عدم اتصال سیم ارت به پریز و جابجایی یا قطع اتصال سیم ارت، فاز و نول مورد استفاده قرار میگرد. تستر کلید جریان RCD ابزاری بسیار مفی..
287,000 تومان
تولید کننده: Multimetrix-France مدل: RCD501
نقد و بررسی اجمالی تستر جریان نشتی مولتی‌ متریکس مدل RCD501 تستر کلید نشتی جریان مدل RCD501 ارایه شده توسط کمپانی مولتی‌متریکس، مناسب برای تست ایمنی در کارخانجات، صنایع، نیروگاهها و بطور کلی در تمامی بخشهایی که با برق سر و کار دارند، محسوب می‌شود. این تجهیز قابل استفاده ب..
7,280,000 تومان
تولید کننده: Chauvin Arnoux-France مدل: F62
نقد و بررسی اجمالی Chauvin Arnoux F62 Earth Leakage Current Clampکلمپ متر جریان نشتی F62 گروه Chauvin Arnoux که بر اساس استاندارد VDE 0404 ساخته و تولید شده است، برای اندازه گیری جریان نشت ناشی از عدم تعادل فاز و فاز زمین در تجهیزات ایزوله کننده و RCDها اید..
8,050,000 تومان
تولید کننده: Chauvin Arnoux-France مدل: CDA50
نقد و بررسی اجمالی Chauvin Arnoux CDA50 Voltage Testerاین محصول دارای یکسال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش توسط شرکت یکتا آموت عمران به عنوان نماینده انحصاری برند کاوین آرنوکس فرانسه در ایران می باشد.محصولات گروه Chauvin Arnoux كشور فرانسه كه شامل سه برند Multimetrix, Metrix &n..
1,225,000 تومان
تولید کننده: Chauvin Arnoux-France مدل: CA773
نقد و بررسی اجمالی تستر ولتاژ و نشتی جریان هفت چراغه مدل CA773 چاوین آرنوکستستر ولتاژ CA773 یک ابزار ضروری برای هر مهندس یا برقکار و یا هر فردی است که به نوعی با کار برق در حالت گرم در ارتباط است. این تجهیز به منظور نمایان نمودن ولتاژهای AC و DC یا عدم وجود ولتاژ طبق استانداردها و اطمینان از محا..
6,860,000 تومان
تولید کننده: Multimetrix-France مدل: VT35
معرفی اجمالی محصول تستر کلید جریان نشتی VT35 مولتیمتریکستستر کلید RCD مولتی متریكس مدل VT35، دستگاهی است که جهت تشخیص اشكالات كلید جریان نشتی و نیز جهت تست عدم اتصال سیم ارت به پریز و جابجایی یا قطع اتصال سیم ارت، فاز و نول مورد استفاده قرار میگرد. تستر کلید جریان RCD ابزاری ..
360,500 تومان
تولید کننده: Multimetrix-France مدل: CBF01
نقد و بررسی اجمالی Multimetrix CBF01 Circuit Breaker Finder CBF01 یک ردیاب فیوز و یا به عبارت بهتر ردیاب غیر تماسی سیگنال ارسالی توسط گیرنده ساخت کمپانی فرانسوی مولتی‌متریکس است که در سیستمهای الکتریکی اجرا شده استاندراد و بر اساس آخرین توصیه ها و مباحث نظام مهندسی ساختمان که در آن اجرای ارت با مقا..
1,225,000 تومان
تولید کننده: Chauvin Arnoux-France مدل: CA732
نقد و بررسی اجمالی Chauvin Arnoux CA732 Contact Free AC Voltage Detector با استفاده از این فازمتر به راحتی سیم ها و کابل های حاوی جریان برق را تشخیص داده و علاوه بر آن از بسیاری مزیت های دیگر بهره مند گردید‏.‏ فازمتر القایی CA732  یک دستگاه تست فاز غیر تماسی است که نه تنها به راحتی مک..
525,000 تومان
تولید کننده: Chauvin Arnoux-France مدل: F65
نقد و بررسی اجمالی Chauvin Arnoux F65 Multimeter Clamps For Leakage Currentبه جهت شناسایی و تصحیح ناهنجاری‌های الکتریکی، تیم های تعمیر و نگهداری با کمک برنامه‌های تست و اندازه‌گیری‌ از پیش تعیین شده، کنترل‌های مدونی را بر روی تجهیزات الکتریکی انجام می‌دهند تا از کاهش و یا توقف تولید جلوگیری..
8,400,000 تومان
تولید کننده: Chauvin Arnoux-France مدل: CA745N
نقد و بررسی اجمالی تستر ولتاژ مدل CA745N مجهز به LCD چاوین آرنوکسCA754N گروه CHAUVIN ARNOUX فرانسه یک تستر ولتاژ پرابی می باشد که برای نمایش نتایج تست از صفحه نمایش LCD استفاده می کند. آزمایش پیوستگی شنیداری و بصری مطابق با ضمیمه B استاندارد و تشخیص و اندازه گیری ولتاژ AC و DC&nbs..
2,800,000 تومان
تولید کننده: Multimetrix-France مدل: VT14
نقد و بررسی اجمالی Multimetrix VT14 Voltage Tester از دیگر ابزار تست برق که لزوم وجود آن در کیف ابزار هر خانه‌ای لازم به نظر می‌رسد، تستر ولتاژ قلمی یا فاز دتکتور می‌باشد. این تجهیز کوچک و ساده، اما بسیار کاربردی به جهت نمایش میزان ولتاژ دارای LEDهایی بر روی خود است که سطح ولتاژ با روشن شدن LED مرب..
910,000 تومان
نمایش 1 تا 12 از 14 (2 صفحه)