منو
سبد خرید

ارت تستر مخصوص دکلهای انتقال

خطوط ولتاژ بالا معمولاً به سیم گارد مجهز شده اند تا رعد و برق از طریق پایه ها به زمین تخلیه شود. از آنجایی که تمام پایه ها به این رسانا وصل می شوند، به منزله این است که کلیه پایه دکلها با هم موازی شده اند. این بدان معنی است که اندازه گیری مقاومت دکل به تنهایی با استفاده از روش های سنتی 3P غیر ممکن است مگر اینکه سیم گارد قطع شده باشد که این یک عمل خطرناک و زمان بر است.

ارت سنج مخصوص دکلهای انتقال، می بایست امکان اندازه گیری مقاومت زمین یک دکل انتقال حتی اگر جزئی از یک شبکه موازی زمین باشد را فراهم آورد. با داشتن یک ارت سنج پایه دکل و  سنسورهای جریانی فلکسیبل مخصوص آن که دراطراف قسمتهای پایه دکل نصب میگردد و اسکن فرکانس حداکثری 5 کیلوهرتزی، می توان اندازه گیری مقاومت پایه دکل را به طور دقیق و مشخص انجام داد. علاوه بر این، استفاده از سنسورهای قابل انعطاف بدین معنی است که می توان این تست را با هر هندسه پایه دکل انتقالی تطبیق داد.

در این نوع ارت تسترها تنها یک تست برای به دست آوردن تمام مقادیر اساسی ذیل کافی است:

- مقاومت کلی زمین خط

- مقاومت ستون مورد نظر

- مقاومت هر پایه ستون

مقاومت سیم گارد بین ستونها

تولید کننده: Chauvin Arnoux-France مدل: CA6472
نقد و بررسی اجمالی ارت تستر مدل CA6472 مقاومت مخصوص و زمین کاوین آرنوکس6 تجهیز خلاصه شده در CA6472 - تست مقاومت سیستم زمین 2 و 3 و 4 پل - تست مقاومت مخصوص خاک با دو روش ونر و اشلومبرگر - تست پیوستگی - تست مقاومت سیستم زمین دو کلمپی - ارزیابی مقاومت کوپلینگ - تست مقاومتی پایه های دکل انتقال نیرو&..
252,000,000 تومان
تولید کننده: Chauvin Arnoux-France مدل: CA6474
نقد و بررسی اجمالی تستر ارت مدل CA6474 کاوین آرنوکس مخصوص پایه های دکل انتقال نیروخطوط ولتاژ بالا معمولاً به سیم گارد مجهز شده اند تا رعد و برق از طریق پایه ها به زمین تخلیه شود. از آنجایی که تمام پایه ها به این رسانا وصل می شوند ، به منزله این است که کلیه پایه دکلها با هم موازی شده اند.&nbs..
198,000,000 تومان
نمایش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)