منو
سبد خرید

ارت تستر کلمپی (Clamp-on)

ارت سنج یا ارت تستر بر اساس تعداد پراب های متصل به آن به انواع دو سیمه، سه سیمه یا سه پرابه یا سه پل و چهار پل و یا نوع کلمپی تقسیم بندی می شوند. تست مقاومت زمین به کمک ارت تستر کلمپی یک روش تست نوآورانه و کاملا بی نظیر است. در این روش تست مقاومت الکترود زمین بدون قطع از سیستم فراهم گردیده است و لذا این روش تست مناسب برای یافتن مقاومتهای کلی سیستمهای متصل به زمین است. این روش نیاز به یک رینگ ارت دارد تا سیگنال به سیستم تزریق شود و از طریق زمین به نقطه آزمایش برگردد.

ارت سنج کلمپی توانایی شرکت های برق را برای اندازه گیری مقادیر مقاومت زمینی متحول کرده است. همین ابزار و فناوری اثبات شده آن می تواند برای صنایع مخابرات برای کمک به تشخیص مشکلات ارت و همبندی استفاده شود. از آنجا که در تاسیسات مخابراتی تجهیزات با ولتاژهای پایین تر کار می کنند، توانایی سیستم در از بین بردن هرگونه ولتاژ سرگردان یا طبیعی از اهمیت بیشتری برخوردار می شود. تسترهای سنتی که بر اساس افت ولتاژ عمل میکنند، ثابت شد که ممارست بسیاری را می طلبد و برای تفسیر نتایج باید کارهای بسیاری را انجام داد. از این مهمتر، روش تست کلمپی به کاربر این امکان را می دهد تا بدون خارج کردن سیستم ارت از سرویس، تست های خود ار انجام دهد.

در بسیاری از مناطق عملیاتی، ارت از همبندی دو تجهیز به یکدیگر برای جلوگیری از ایجاد اختلاف پتانسیل هایی که می تواند برای تجهیزات و پرسنل خطرناک باشد، تشکیل شده است. ارت تستر کلمپی می تواند برای آزمایش این سیستم همبند شده استفاده شود.

تولید کننده: Chauvin Arnoux-France مدل: CA6417
Chauvin Arnoux CA6417 Clamp on Ground Resistance Testersارت سنج کلمپی CA6417 محصول chauvin arnoux فرانسه، دستگاهی است جهت تست مقاومت زمین و سنجش جریان نشتی بدون نیاز به قطع مدار و همچنین بـدون نیاز به باز کردن اتصالات و بـدون نیـاز به میلـه های کمکـی. قابلیت نمایش ولتاژ سیستم زمین به ه..
135,000,000 تومان
تولید کننده: Chauvin Arnoux-France مدل: CA6416
 ارت سنج کلمپی کاوین آرنوکس مدل CA6416 ارت(earth) به معنای زمین است که در صنعت برق به آن سیستم اتصال زمین اطلاق می‌شود. در مهندسی برق ارت با توجه به کاربردهای آن دارای معانی متفاوتی است. زمین در یک مدار الکتریکی می‌تواند نقش یک نقطه مبدا را داشته باشد که بر طبق آن بقیه ولتاژه..
124,200,000 تومان
تولید کننده: Chauvin Arnoux-France مدل: CA6418
CA6418 گروه فرانسوی Chauvin Arnoux برای تست امپدانس حلقه در یک شبکه زمین موازی استفاده می شود. این اندازه گیری ها ساده تر از اندازه گیری های سنتی با دو میله کمکی و حمل تجهیزات سنگین و زیاد می باشد.نوع فک ارت سنج کلمپی CA6418 این امکان را برای کاربر فراهم می آورد که بر روی ..
108,900,000 تومان
نمایش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)