منو
سبد خرید

تجهیزات تست و اندازه گیری (LV)

 

 Yektamut main Catalog

 Chauvin Arnoux Main Catalog

 Multimetrix Main Catalog

 Metrix Main Catalog

 1. نمایندگی رسمی گروه Chauvin Arnoux فرانسه 
                                        محصولات METRIX و Multimetrix و   CHAUVIN-ARNOUX

 

کمپانی CHAUVIN-ARNOUX در سال 1983 توسط رافائل چوروون و رنه ارنوکس طی یک قرارداد همکاری دو جانبه متولد گردید. این کمپانی در طی بیش از 125 سال فعالیت حرفه ای با خرید سهام دو کمپانی Metrix و Multimetrix فرانسه توانسته است به یک گروه تخصصی در زمینه تولید و تامین تجهیزات اندازه گیری در رنج وسیعی از کاربری ها (از فشار ضعیف گرفته تا فشار متوسط ) تبدیل گردد.

در حال حاضر گروه بزرگ چاوین آرنوکس با استفاده از برندهای معتبر METRIX و CHAUVIN-ARNOUX و  MULTIMETRIX  توانسته طیف گسترده ای از تجهیزات و ابزار تست و اندازه گیری را برای تعداد زیادی از متخصصین و تکنسین ها در سراسر جهان فراهم آورد. تجهیزات این گروه در زمینه های اندازه گیری الکتریکی عمومی از جمله تسترهای دقیق و آزمایشگاهی ،کلمپ مترها و نیز مولتیمترها، تسترهای ایمنی برق، انواع قدرت سنجها، انواع دستگاه های تست شبکه و کیفیت آن، اسیلوسکوپ، دستگاه های تست پارامترهای الکترونیکی و اندازه گیری پارامترهای فیزیکی و بطور کلی هر آنچه در زمینه برق و کنترل و الکترونیک نیاز به تست و اندازه گیری دارد را شامل میشود.تیم R&D این گروه متشکل از دو آزمایشگاه بسیار مجهز در فرانسه و سه آزمایشگاه بین المللی در سراسر جهان، ازجمله تجهیزات و خدمات کمپانی CHAUVIN-ARNOUX   فرانسه می باشد. لازم به ذکر می باشد که بخش فروش این شرکت در سراسر جهان از طریق شرکتهای تابعه در ایالات متحده آمریکا، ایتالیا، چین، بریتانیا، سوئد، آلمان، اتریش، اسپانیا، لبنان، سوئیس یا در کشورهای دیگر، از طریق صادرات توسط یک شبکه گسترده ای از توزیع کنندگان تخصصی حمایت می شوند.

سیاست مدیران ارشد این گروه صنعتی بر این اصل بنا گردیده است که تولیدات اصلی در سه کارخانه واقع در کشور فرانسه انجام پذیرد تا کلیه قطعات برای ساخت و فراهم آوردن محصولات برندهای CHAUVIN-ARNOUX  و METRIX و MULTIMETRIX در سرتاسر دنیا بطور انحصاری در اختیار این کشور اروپای غربی باشد و همچنین مالک کارخانه ای در ایالات متحده و دیگری در چین برای ساخت و تامین مارکت محلی این دو کشور نیز می باشد.

در قسمت کنترل کیفیت، گروهCHAUVIN ARNOUX محصولات خود را مطابق با استانداردهای معتبر ملی و بین المللی، به ویژه از نظر ایمنی، اندازه شناسی و حفاظت از محیط زیست به مشتریان ارائه مینماید و  این رویکرد توسط کمیته های کنترل و نطارت بر اجرای استاندارد ISO 9001 و ISO 14001 بازبینی میگردد.

گروه CHAUVIN ARNOUX  فرانسه در سال 2003 طی امضا قرارداد همکاری فنی و مهندسی با برند MULTIMETRIX این کشور، امتیاز این برند صاحب سبک را خریداری نمود و بدینوسیله فعالیت خود را بصورت پویا و مستمر برای تولید تجهیزات کاربر پسند بکار گرفته است. طراحی و تولید نوآورانه تجهیزات اندازه گیری با قیمتی مناسب و کیفیتی عالی، ترقی و پیشرفتی مثال زدنی را در این برند در دنیا به ارمغان آورده است و امروزه مولتیمتریکس فرانسه به عنوان نامی شناخته شده در پهنه وسیعی از صنایع نفت و گاز و پتروشیمی، همچنین صنایع ساختمانی و نیروگاهی در سراسر دنیا ایفای نقش می نماید.

تحقیق، نوآوری و قابلیت اطمینان بالا در عملکرد محصولات، داشتن دفتر نمایندگی در سراسر دنیا و بسیاری دیگر از پارامترهای تاثیر گذار چه از لحظ فنی و چه از لحاظ ساختاری، گروه CHAUVIN ARNOUX فرانسه را به همراه زیر مجموعه های آن که شامل دو برند METRIX و MULTIMETRIX است را به عنوان پیشرو در صنعت ساخت تجهیزات اندازه گیری در جهان معرفی نموذه است. همچنین بهره مندی از پیشرفته ترین ماشین آلات و نرم افزارهای پیشرفته و نوین جهت ساخت و تولید و نیز انجام تعداد زیادی از تستهای عملکردی بر روی هر محصول از ویژگیهای شاخص سه برند MULTIMETRIX و METRIX و CHAUVIN ARNOUX به منظور متمایز ساختن کیفیت و عملکرد این گروه در صنعت ساخت و تولید تجهیزات تست، اندازه گیری، ابزاردقیق و آزمایشگاهی پرتابل 'می باشد. در حال حاضر بیش از هزاران عدد از محصولات این سه برند در بیش از 50 کشور جهان مورد استفاده قرار گرفته است. کلیه تست های کنترل کیفیت زیر نظر متخصصین گروه Chauvin Arnoux انجام و سپس محصولات که غالبا با گارانتی یک تا سه ساله و خدمات پس از فروش 10 ساله همراه هستند راهی بازارهای تجاری میگردند.

تائیدیه های بسیار معتبر کسب شده از سوی سازمانهای بازرسی و بیمه تجهیزات مهندسی و زیست محیطی و کیفیت توسط گروه شاوین آرنوکس به شرح ذیل است:

  • انطباق محصول با قوانین و مشخصات تعریف شده در اروپای متحد (CE)
  • سازمان بیمه تجهیزات مهندسی آمریکا (FM)
  • سازمان صدور تائیدیه ایمنی تجهیزات آمریکا(VL)
  • سازمان طبقه بندی و صدور تائیدیه زیست محیطی نروژ
  • سازمان جهانی صدور تائیدیه های فنی و زیست محیطی(Burea Veritas)  و ...

    شرح مختصری از محصولات این گروه معظم: