منو
سبد خرید

سیستم های ارتینگ، کاتدیک و خطوط انتقال

فعالیت در این بخش از طراحی، ساخت، مونتاژ و نصب تابلو های برق قدرت، فرمان، بانکهای خازنی در پروژه های مختلف از سالهای اولیه تاسیس شرکت آغاز گردیده است و همچنان ادامه دارد. بر حسب نیاز مشتریان و متقاضیان از سال 1390 در زمینه طراحی، تجهیز و مونتاژ پستهای زمینی و نصب و راه اندازی ترانسفورماتورهای قدرت در مسیر اهداف معین سعود کرده و در سال 1396 در عرصه اجرای پروژه های خطوط فشار متوسط و فشار ضعیف هم وارد شده ایم.

                

  1- تابلو برق فشار متوسط (M.V.D.P)
تابلوهای برق فشار متوسط با ولتاژ ۲۰ و ۳۳ کیلو ولت که به صورت فیکس نصب شده و با استفاده از دیژنکتورهای SF6 و سکسیونر های قابل قطع زیر بار مجهز می گردد. همچنین سایر تجهیزات طبق استاندارد می باشند.

2- تابلو توزیع برق فشار ضعیف (L.V.D.P)

تابلو برق های فشار ضعیف تا ولتاژ ۲۳۰-۴۰۰ ولت و جریان ۴۰۰۰ آمپر طبق استاندارد جهت مصارف مختلف ساخته خواهند شد. ابعاد پنل ها به نسبت شرایط و ابعاد محل نصب متفاوت خواهد بود که در نهایت به شکل های مستقیم، فرمت L و U با تایید کارفرمایان محترم طراحی و اجرا خواهند شد.

3- تابلوهای برق مراکز کنترل موتور (M.C.C)

تابلو های برق کنترل که به جهت حفاظت و راه اندازی انواع الکتروموتور ، الکتروفن و الکتروپمپ های مختلف ساخته می شوند دارای کلید ها، ادوات و لوازم نسبت به مستندات فنی خواهند بود که طبق نظر و تایید مشاوران محترم نصب و راه اندازی خواهند شد.

4- تابلو برق اتوماتیک راه اندازی دیزل ژنراتور (A.T.S.P)
تابلو برق های تمام اتوماتیک مخصوص راه اندازی و کنترل دیزل ژنراتورهای مختلف تولید می شوند. همچنین تکنولوژی Change Over جهت برق اورژانسی (Emergency) در اندازه های مختلف و برای جریان های مختلف نصب و راه اندازی خواهد شد.

5-تابلو خازن اصلاح ضریب قدرت (C.B.P)

این تابلو ها جهت خنثی کردن توان راکتیو مدار به وسیله خازن های مختلف از ۲.۵ Kvar تا ۵۰ Kvar مورد استفاده قرار می گیرند که به صورت اتوماتیک و با کنترل میزان مصرف باعث جلوگیری از صدمات ناشی از بار راکتیو به شبکه برق می شود.

6-تابلو برق های کنترلی (P.L.C)

تابلو برق های کنترل سیستم هوشمند که در مواردی که توابع کنترل پیچیده ای در مدار وجود دارند به منظور کاهش هزینه و ارتقاء ضریب اطمینان استفاده می شوند. این تابلو ها کاملا اتوماتیک بوده و قابل برنامه ریزی و سیستم عیب یابی می باشند.