منو
سبد خرید

تجهیزات ابزاردقیق/ تانک گیج Instrumentation/Tank Gauge

  • سطح سنجها:

سطح سنجها دارای انواع مختلفی به شرح زیر می باشد:

Radar, Guided Radar, Ultrasonic, Capacitive, Conductive, Displacement, Vibronic, Servo, Float, Sight Glass, Hydro static

این شرکت بر اساس نوع، شرایط پروسس، دقتهای مورد نیاز، متریال مناسب، سیگنال خروجی و سایر پارامترها مناسبترین و مقرون به صرفه ترین پیشنهاد فنی و مالی خود را از بین برندهای معتبر ارائه می نماید.

                                    

  • فلومیترها:

فلومیترها دارای انواع مختلف زیر می باشند:

Coriolis, Magnetic, Vortex, Ultrasonic, Rotameter, Thermal, Turbine, Positive Displacement, Orifice, Pitot

 

انتخاب نوع فلومیتر و سایزینگ آن یکی از مهمترین مسائل فنی ابزاردقیق  در پروسه های صنعتی می باشد. سایزینگ صحیح فلومیتر باعث بالا رفتن دقت تجهیز و کاهش هزینه خواهد شد. شرکت ایستا خرد پارسه با تکیه بر دانش فنی مجموعه خود بر اساس شرایط پروسس، دقتهای مورد نیاز، متریال مناسب و سایر موارد مناسبترین نوع فلومتر را انتخاب نموده و سایزینگ آن را بوسیله نرم افزارهای تخصصی انجام می دهد.
 

                            

  • فشارسنجها:

فشار سنجها دارای انواع مختلف زیر می باشند:

Piezoresistive, Capacitance, Bourdon, Diaphragm, Billow

 

فشار سنجها جهت مقاصد مختلف از جمله اندازه گیری فشار داخل لوله و مخزن و یا به عنوان سطح سنج جهت اندازه گیری سطح مایعات در داخل مخزن استفاده می شوند. فشارسنجهای تولیدی کمپانیهای مختلف در دو نوع اندازه گیری فشار نسبی و فشار مطلق تولید می شوند. شرکت ایستا خرد پارسه بر اساس شرایط پروسس، دقتهای مورد نیاز، متریال مناسب و سایر موارد برند و نوع سنسور مناسب را انتخاب می نماید.
 

                                            

  • دماسنجها :

 دماسنجها دارای انواع زیر می باشند:

RTC, TC, Bi-Metal, Multi-Purpose Temperature Transmitter

 

در انتخاب نوع دماسنج توجه به نوع سنسور مانند ترموکوپل و یا RTD جهت پوشش رنج دمای پروسه بسیار مهم می باشد. همچنین انتخاب Thermowell مناسب  از درجه بالای اهمیت برخوردار است. بر اساس دقت اندازه گیری می توان کلاس دقتی مختلفی را درنظر گرفت. بعنوان مثال در سنسورهای PT100 سه نوع رده بندی دقتی  AA, A, B وجود دارد.
شرکت یکتا آموت عمران با انتخاب مناسب سنسورهای دما از برندهای معتبر و متناسب با شرایط پروسه، مناسب ترین پیشنهاد را ارائه می نماید

                                                       

  • سیستمهای مبتنی بر تکنولوژی تانک گیجینگ (TGS)

مانیتورینگ و کنترل حجم مایعات در پروسس، انتقال و مخازن ذخیره یکی از بزرگترین چالشهای صنایع مختلف و به خصوص شرکتهای نفتی می باشد. شرکتها نیازمند اطلاع از مقدار دقیق ماده خام و فضای خالی مخازن ذخیره خود می باشند.

                                                              

از طرفی محیط اطراف مخازن و ملاحظات ایمنی مربوط به آن بسیار حائذ اهمیت می باشد. بدین منظور شرکت یکتا آموت عمران بصورت تخصصی واحد سیستمهای تانک گیجینگ خود را از ابتدای تاسیس شرکت فعال نمود. همواره سعی ما بر بهترین شرایط نصب و راه اندازی بر اساس بالاترین دقت  و همچنین منطبق بر استاندارد API ، Custody Transfer  و بالاترین ایمنی سیستمهای تانک گیجینگ مخازن پالایشگاهها، انبارهای نفت و ترمینالها می باشد.
                              

شرکت یکتا آموت عمران  از سیستمهای تانک گیجینگ دو برند معروف به نامهای Rosemount و Endress+Hauser در پروژه های مربوطه استفاده می نماید. ما توانایی تامین، اجراء، راه اندازی و بهره برداری از کلیه تجهیزات تولیدی جهت سیستم های تانک گیجینگ این دو کمپانی را داریم.

 


   ادامه