منو
سبد خرید

سیستم های کنترل و مانیتورینگ (Control & Monitoring)

ذخیره و پردازش هم زمان داده ها و یا به عبارت بهتر یکپارچه سازی در هر صنعتی مزایای زیادی از جمله افزایش تولید، کاهش خطای نیروی انسانی، بهبود کیفیت محصول، افزایش ایمنی و امکان انجام پروسه های مختلف را ایجاد می کند. در آستانه انقلاب صنعتی چهارم که تنها بواسطه سیستمهای کنترل و مانیتورینگ امکان پذیر است شرکت یکتا آموت عمران تلاش نموده است واحد پروژه های خود را به آخرین تکنولوژیهای روز دنیا از نظر فنی وابزاری مجهز گرداند. اجرای پروژه های مختلف با تجهیزات کمپانیهای شناخته شده ای از قبیل Siemens, Yokogawa, Omron, Advantech رزومه موفقی در این بخش از صنعت در اختیار ما قرار داده است.

                     

پروژه های انجام شده این شرکت در زمینه کنترل و مانیتورینگ در صنایع مختلف از قبیل ترمینالهای نفتی، پالایشگاهها، نیروگاهها، صنایع غذایی، دارویی و شیمیایی بوده است. ما سعی نموده ایم در پروژه های خاص که سیستمهای کنترل پیچیده ای دارند با شرکتها تا حصول نتیجه مطلوب همراه باشیم.
در زمینه سیستم های کنترل و مانیتورینگ این شرکت کلیه خدمات فنی و مهندسی شامل مشاوره، تامین تجهیزات، پیش راه اندازی و راه اندازی شامل انجام خدمات مونتاژ تابلوها، سینی کاری، کابلکشی، کاندوییت کاری، اهم چک، میگرچک، لوپ چک، برنامه نویسی لاجیک و مانیتورینگ، FAT ، SAT و تحویل پروژه ها بصورت Turnkey با رعایت کلیه استانداردهای لازم انجام می دهد.

همچنین سیستمهای تله متری و اسکادا امکان مانیتور و عملکردهای کنترلی فیلدی را در زیر ساختهای پراکنده از طریق ارتباطات Wireless و Remote مهیا می سازند. از اندازه گیری ساده سطح یک مخزن تا بهینه سازی یکپارچه ساختارهای پراکنده توسط این سیستمها قابل انجام هستند. این سیستمها به طور مداوم در حال پیشرفت و توسعه بوده و هر روزه تکنولوژیهای جدید در این زمینه پا به مرحله ظهور می گذارند.

با توجه به اینکه هدف شرکت یکتا آموت عمران از ابتدا حرکت بر روی جدیدترین تکنولوژیها بوده است لذا دانش سیستمهای تله متری و اسکادا در مجموعه شرکت سازماندهی گردید. هم اکنون امکان مانیتورینگ و کنترل خطوط انتقال گاز، نفت و آب، تصفیه خانه ها، سیستمهای آب رسانی شهری و مدیریت انرژی کارخانجات توسط این شرکت وجود دارد.


      ادامه