از سال 1976، این ماموریت IET LABS بوده است که ابزارهای بسیار باکیفیت را با قیمت های رقابتی تولید کند و در عین حال سطحی از خدمات را ارائه دهد که اغلب در صنعت یافت نمی شود. هدف ما فراتر از انتظارات شماست. در سال 2000، آزمایشگاه های IET کمپانی General Radio را خریداری کرد و از آن پس تکنولوژی تولید باکسهای مقاومتی، مگااهم متر، پلهای اکترونیکی دیجیتال و استروبوسکوپها را به دست آوردند و اکنون به تولید، خدمات و پشتیبانی از آنها ادامه می دهند.

IET مفتخر است که به تولید و پشتیبانی از محصولات مرتبط با اندازه گیری کمپانی General Radio ادامه می دهد. این محصولات عبارتند از محصولات مرجع دکودرهای  (مقاومت، ظرفیت خازنی، اندوکتانس)، دیجی بریج، مگااهم متر و Strobotac. این محصولات همچنان توسط آزمایشگاه‌ها و مهندسان درخواست می‌شوند و با همان استانداردهای دقیق General Radio ساخته می‌شوند.

IET LABS بخشی از وب سایت خود را برای به اشتراک گذاشتن تاریخچه و دانش GenRad اختصاص داده است.IET همچنین فهرستی از موجودی بازسازی شده اقلام تخصصی و متوقف شده را که در اصل توسط GenRad ساخته شده بود، نگهداری می کند. آزمایشگاه IET همچنین دارای یک کتابخانه گسترده از یادداشت های کاربردی در مورد تسترهای LCR، Megohmmeter، مرجع های مقاومتی و دیگر محصولات است.

با ترکیب صدها سال تجربه مهندسی کانی های GenRad، esi و IET، کمپانی IET LABS به تولید کننده برجسته ابزارهای امپدانس در جهان تبدیل شده است که از مقرون به صرفه ترین تا پایدارترین مرجع های الکتریکی را ارائه می دهد. آزمایشگاه IET به اندازه کافی کوچک است تا خدمات استثنایی فردی را که هر یک از مشتریان ما شایسته آن هستند ارائه دهد، در حالی که به اندازه کافی بزرگ است که کامل ترین راه حل های امپدانس جهان را با بیش از 1300 محصول مختلف ارائه دهد.