SATIR Europe در سال 2008 در ایرلند تاسیس شده است و محصولات استراتژیگی را در حوزه تست و اندازه گیری تولید میکند که این محصولات به سراسر اروپا و جهان صادر میشود. SATIR اروپا تولید کننده دوربین های حرارتی و تامین کننده تجهیزات تست و اندازه گیری است که شرکای تجاری بسیاری در سرتاسر جهان دارد. ساتیر محصولات با کیفیت را با پشتیبانی عالی پس از فروش به همه شرکا و کاربران ارائه می دهد.

SATIR یکی از تولید کنندگان پیشرو سیستم های تصویربرداری حرارتی غیرنظامی در جهان است که بر توسعه، تولید و بازاریابی دوربین های مادون قرمز تمرکز دارد. این دوربین‌ها نقش مهمی در طیف گسترده‌ای از فعالیت‌های تصویربرداری حرارتی صنعتی، تجاری و دولتی از جمله تعمیر و نگهداری، پیش‌بینی‌ و پیشگیری، نظارت بر وضعیت، آزمایش‌های غیر مخرب، تحقیق و توسعه، اندازه‌گیری دما و تست حرارتی دارند.

مقر اروپایی SATIR در سال 2008 در شهر دوندالک ایرلند تأسیس شد. در آگوست 2016، مقر اروپایی SATIR به شرکت Drogheda Louth به یک مرکز هدفمند که دارای یک تیم تولید و فروش بزرگ است نقل مکان کرد. این مرکز مونتاژ، سرویس، کالیبراسیون و تعمیر محصولات را برای تمام محصولات توزیع شده در اتحادیه اروپا و کشورهای استراتژیک در سراسر جهان ارائه می دهد. تمام شرکای تجاری، توزیع کنندگان و مشتریان توسط SATIR اروپا اداره می شود و تامین محلی و پشتیبانی فنی را ارائه می دهد.

ساتیر متعهد است دوربین‌ها، نرم‌افزارها و راه‌حل‌هایی را با کیفیت بالا، کامل و قابل استفاده در تمامی زمینه‌های کاربردی مانند نیروگاه، آتش نشانی، نظارت، پتروشیمی، خودرو، پزشکی، گمرکی، انتظامی، امنیت عمومی گشت مرزی و غیره در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

SATIR اروپا به ارائه محصولات با کیفیت به مشتریان خود افتخار می کند، ساتیر گواهینامه ISO 9001:2008 را از سال 2012 دریافت کرده است. SATIR دارای ظرفیت کامل طراحی دوربین برای رفع نیازهای مشتریان خود است. انواع محصولات در سطوح مختلف مبتدی تا پیشرفته و دوربین های خاص و پشتیبانی پس از فروش عالی را در اختیار مشتریان قرار می دهد. به همین دلیل است که ما معتقدیم کمپانی SATIR در زمینه تصویربرداری حرارتی به عنوان یکی از بهترین تولید کنندگان دوربین های حرارتی در جهان است.