HV Hipot Electric یک کمپانی چینی است که در سال 2003 تاسیس شده و پایه گذار آن، موسسات Wugao و Xigao در کشور چین بوده اند. HV Hipot Electric یک شرکت فناوری پیشرفته است که نزدیک به 1500 متر مربع ساختمان اداری هوشمند با فناوری پیشرفته و 2000 متر مربع کارخانه با خط تولید مدرن دارد. کمپانی HV Hipot Electric یک مرکز کامل برای سیستمهای قدرت است که تمرکز خود را روی تولید تجهیزات تست قدرت، بازرسی گرم غیرمخرب و طراحی سیستم نظارت آنلاین، تحقیق و توسعه، تولید، مرکز تست و آموزش سیستمهای قدرت با ولتاژ بالا است که نوآوری در استفاده از تجربه کاربران و نوآوری در نوع مدل کسب و کار از نقات قوت اصلی این تولید کننده به حساب می آید.

HV Hipot که مقر آن در ووهان، استان هوبی کشور چین است، با مرکز بازاریابی داخلی، مرکز بازاریابی بین‌المللی، مرکز تحقیق و توسعه محصول و مرکز خدمات پس از فروش، بیش از 80 کارمند با مدارک کارشناسی یا بالاتر، 5 فوق لیسانس، 2 دکتر دارد که این متخصصین 85 درصد از کل کارکنان شرکت را تشکیل می‌دهند.

کمپانی HV Hipot Electric به منظور تحقیق و توسعه، مهندسینی را به کار گرفته است که در 10 دسته تجهیزات شامل تجهیزات تست مقاومت عایق، تجهیزات تست ترانسفورماتور، تجهیزات تست سوئیچ، تجهیزات تست جامع SF6، تجهیزات تست محل خطای کابل، تجهیزات تست برقگیر ترانسفورماتور، سیستم های نظارت آنلاین فعالیت میکنند و تاکنون 89 زیر مجموعه محصول واحد تحقیق و توسعه که قابلیت های طراحی و ساخت دارد، از این بخش منتج شده است. همچنین کمپانی HV Hipot با داشتن تیم پشتیبانی فنی و حرفه ای با تجربه می تواند ایرادات تجهیزات در محل تست را برطرف نمایند و همچنین پشتیبانی فنی پرسش و پاسخ از راه دور  و موارد مختلف پشتیبانی آموزشی عملیات را به مشتریان ارائه دهند.

آقای برنی از شرکت TMG Test Equipment استرالیا به عنوان مدیر فنی کمپانی HV Hipot Electric می باشند که چشم انداز روشنی را برای آینده ترسیم میکنند و عملکرد تجهیزات ولتاژ بالا را با محصولات مشابه بین المللی مقایسه می کند.

HV Hipot همیشه بر ایجاد صنعت تست برق قدرت با تکنولوژی فوق‌العاده مبتنی بر تحقیق و توسعه، دیدگاه صنعت کلان، استانداردهای خدمات حرفه‌ای و محصولات سیستمی درجه یک اصرار دارد. مدل های کسب و کار نوآورانه به عنوان پایه، تحقیق و توسعه مستقل و نوآوری برای ارتقای بهبود و توسعه منحصر به فرد برای ایجاد یک نام تجاری مورد نیاز است. HV Hipot خود را متعهد نموده که به یک تامین کننده جهانی تست برق هوشمند تبدیل شود.

ایمنی برق اساس کشور است. HV Hipot تلاش می‌کند تا با توسعه هماهنگ نوآوری‌های تکنولوژیکی، نوآوری خدمات فن‌آوری و نوآوری زیست‌محیطی بازرسیهای سیستمهای برق قدرت را بررسی کند و با در نظر گرفتن تجربه مشتریان و نوآوری‌های تکنولوژیکی به عنوان یکی مزایای اصلی خود، به سمت زمینه گسترده‌تری از ساخت تجهیزات سیستمهای برق قدرت حرکت کند و در خدمت ایمنی سیستمهای برق قدرت باشد.