منو
سبد خرید

درباره ما

یکتا آموت عمران، شرکتی فنی و مهندسی در صنعت این کشور می باشد که با داشتن نمایندگی از برندهای معتبر اروپایی و با تکیه بر دانش و همت متخصصین داخلی و خارجی، خدمات خود را به صورت کلید در دست در زمینه های طراحی و مهندسی، تامین تجهیزات و بازرگانی، اجرا و ساخت، نصب و راه اندازی (EPCC) در پروژه ها ارایه می نماید و تاکنون تلاش نموده گامی پیوسته در مسیر رشد و توسعه در امر اجرای صنایع مختلف نفت، گاز و پتروشیمی و نیروگاهی، کارخانجات، انبارها، مراکز درمانی و مجتمع های مسکونی، تجاری، اداری بردارد.

شعار ما "دانش و تجربه، توانایی یک تیم متخصص"

مدیران شرکت با تجربه کلان چند ده ساله در اجرای پروژه های صنعتی این مرز و بوم و علی الخصوص در بخش برق، کنترل و ابزاردقیق گرد هم آمده اند تا بتوانند همراهی توانا برای کارفرمایان محترم در صنایع مختلف کشور باشند.

در نگاهی جامع تر، یکتا آموت عمران مجموعه ای خصوصی است که در حوزه های نفت، گاز، پتروشیمی، نیروگاهی، معدنی و ساختمانی در بخش برق- کنترل و ابزاردقیق فعال بوده که در سال 1384 تاسیس و به عنوان یک شرکت پیمانکار، فعالیت های حرفه ای خود را آغاز نموده است. شرکت یکتا آموت عمران با توکل به خداوند متعال و اتخاذ روش های دانش محور، راهی دشوار را برای کسب سرآمدی و پیش تازی در مناقصه ها و اجرای پروژه های  صنعتی به روش EPC دنبال نموده است و در این راه تجارب گران قیمتی را کسب نموده تا بتواند با دستی پر در خدمت صنعت این مرز و بوم باشد.

  • گوشه ای از توانایی های شرکت به شرح ذیل است:

طراحی ، تأمین کالا ، ساخت و نصب تجهیزات برق، کنترل و ابزاردقیق مخازن ذخیره
طراحی ، تأمین کالا و اجرای خطوط لوله انتقال نفت و گاز و تجهیزات برق، کنترل و ابزاردقیق مربوطه
طراحی ، تأمین کالا و  اجرای ایستگاه ها و پمپ خانه های نفت و گاز و تجهیزات برق، کنترل و ابزاردقیق مربوطه
طراحی ، تأمین کالا و  نصب تجهیزات برق، کنترل و ابزرادقیق تسهیلات سرچاهی و چند راهه ها
طراحی ، تأمین کالا و اجرای تجهیزات برق، کنترل و ابزاردقیق ، همچنین فایر آلارم و فایر فایتینگ در کلیه بخش های پالایشگاهها و پتروشیمی ها، نیروگاه، معادن و تاسیسات ساختمانی

  • هدف شرکت مهندسین یکتا آموت عمران:

کوشش مستمر به منظور:
- گسترش همکاری بین المللی با هدف توسعه صنعت، کسب فنون مهندسی و دانش روز دنیا مبتنی بر استانداردهای جهانی
- دستیابی به هدف های ملی و جهانی با سرمشق قراردادن کمپانی های بزرگ دنیا در راستای استراتژی و هدف های شرکت.

 
- رعایت دقیق اصول اخلاق حرفه ای و انجام تعهد پایدار نسبت به حفظ و مراقبت از محیط زیست، تأکید بر بهداشت صنعتی و محیط کار و کنترل کیفیت در تمامی موارد و فرایندها
 


  ادامه